• معرفی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
  • شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی با هدف ساماندهی فعالیت های دولت در حوزه تولید نیروی برق حرارتی، راهبری شرکت های تولید برق، برنامه ریزی، مدیریت، بهره برداری و توسعه نیروگاه های حرارتی و تسهیل در مشارکت بخش غیر دولتی در تولید برق حرارتی تاسیس شده است.

TPPH_Pdf.pngدریافت کاتالوگ معرفی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

TPPH_Pdf.pngدریافت فایل سیاست های کلی نظام در امور پدافند غیرعامل

 

 

اهداف/خط مشی مجری پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

1-  اعمال آیین­ نامه­ ها و دستورالعمل­ های مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در طرح­های مطالعاتی، توسعه و بهره­ برداری با به کارگیری اصول نوین مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در ارتقای توانمندی در نیروگاه­ های حرارتی کشور.

2- ایجاد زمینه‌های مشارکت کلیه همکاران در ارتقای فرهنگ و باور عمومی به اصول اساسی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و نهادینه نمودن آن.

3- شناسایی تهدیدات، با تمرکز بر تهدیدات نوین و سایبری به منظور ایمن­ سازی ومصون­ سازی در مقابله با انواع تهدیدات در صنعت نیروگاه­ های حرارتی.

4- اطمینان از رعایت الزامات مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در فعالیت­های اجرایی مشاوران و پیمانکاران طرف قرارداد و سایر گروه­های ذینفع  در راستای سیاست­گذاری شرکت در این حوزه.

5- استفاده از ابزار پدافند اقتصادی در مقابله با بحران­ های مالی و بازار سرمایه و تأمین منابع در شرکت.

6- تهیه نقشه ریسک و ارتقاء سطح تاب­ آوری و ارائه خدمت­ رسانی پایدار در صنعت نیروگاه ­های حرارتی.

7- ایجاد بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری در زیرساخت­ها و نیروگاه­ های حرارتی، به منظور تسهیل در مدیریت بحران و مقابله با شرایط اضطراری.

8- ارتقای دانش و مهارت­های تخصصی حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در کلیه سطوح شرکت.​